Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Christian Broekmeulen keert terug naar v.v. DSC

Volgend seizoen is Christian Broekmeulen weer te bewonderen op sportpark de Ipperakkeren van v.v. DSC te Kerkdriel. Momenteel speelt de pijlsnelle aanvaller nog bij SV Heerewaarden.

Christian was in het verleden al eens drie jaar actief bij v.v. DSC, destijds speelde de Kerkdrielse formatie nog in de derde klasse. ‘Ik ben blij volgend seizoen weer in het blauw-wit te spelen. Het voelt als een soort van thuiskomen. Er staat een jonge en ambitieuze groep, waar ik met mijn ervaring en aanvallende impulsen hopelijk van meerwaarde kan zijn. Uiteraard hoop ik met v.v. DSC weer mee te doen om de prijzen, net zoals tijdens mijn eerste periode bij de club’, aldus Broekmeulen.

Met het toevoegen van Broekmeulen aan de selectie heeft de nieuwe trainer Roland Timmermans (ex-Helvoirt) zijn eerste versterking voor het nieuwe seizoen binnen.

Christian Broekmeulen