Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Boon’s Markt Uitzwaai Toernooi

De jaarlijkse afsluiting van het seizoen voor onze pupillen vindt dit jaar op vrijdag 1 juni en zaterdag 2 juni plaats. Het evenement is dit jaar vernoemd naar onze nieuwe Hoofdsponsor Jeugdplan DSC, Boon’s Markt uit Kerkdriel. De doelstelling van dit tweedaagse evenement is om op een leuke manier het huidige seizoen af te sluiten.

Het programma is vergelijkbaar met voorgaande jaren en bestaat uit:
  • Vrijdag: het inrichten van het tenten kamp, een warme maaltijd (friet met snack) en een speurtocht of dropping.
  • Zaterdag: de traditionele zeskamp en een vier-tegen-vier toernooi.
Op vrijwillige basis is het mogelijk om op het sportpark te overnachten. Door het afscheid van Dave en Gos Versteeg kan v.v. DSC dit jaar niet voor legertenten zorgen. Je zult dus zelf met je team voor een tent(en) moeten zorgen. Overnachten is helaas niet mogelijk voor onze Kanjers. Het zou leuk zijn als je dit met je huidige team en eventueel met behulp van je ouders en / of leiders zou weten te organiseren. Let op, een begeleider tijdens de nacht is wel verplicht.

Mochten er echter vrijwilligers zijn die ook dit jaar voor een tentenkamp willen zorgdragen dan kunnen zij zich melden bij de organisatie.

Voor programma en / of overige informatie houdt de website van v.v. DSC in de gaten.

Namens de organisatie tot ziens op vrijdag 1 en zaterdag 2 juni.

Bram Vleer
Cees Vogel
Kevin Konings
Mireille van Koolwijk
Wim Steenbekkers