Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

Van Herwaarden Accountants
terug naar het nieuwsarchief

Anita van Hooft nieuwe kantinebeheerster

De sollicitatieprocedure die het bestuur had opgestart nadat Thijs Ackermans ons in september verraste met het bericht dat hij wilde gaan stoppen met zijn werk bij v.v. DSC heeft geleid tot het aanstellen van Anita van Hooft.

Anita is voor een aantal onder ons een bekende omdat zij ook regelmatig werkt in de Drielse horeca. Als vereniging zijn we erg blij met de komst van Anita en we zullen haar de komende tijd vast al regelmatig zien omdat ze bij Thijs in de keuken komt kijken om zich voor te bereiden op de overname.

v.v. DSC wenst Anita middels deze weg alvast veel succes en plezier.

Nieuwe kantinebeheerster Anita van Hooft