Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

Van Herwaarden Accountants
terug naar het nieuwsarchief

Afgelasting KNVB Categorie B

Vanwege de verwachte kou heeft de KNVB besloten om komend weekend een afgelasting toe te passen in het amateurvoetbal voor de competitiewedstrijden in Categorie B van de districten Zuid I, Zuid II, Noord en Oost.

Dit betekent dat tot nu toe enkel de wedstrijden van DSC 1, DSC 2, DSC JO19-1, DSC JO17-1 en DSC JO15-1 nog door gaan. Houdt de website in de gaten voor de actuele ontwikkelingen.

Ondanks de afgelastingen staat zondag het afscheid van Thijs en Martine gepland en bij deze de oproep voor degene die niet te hoeven voetballen en de diverse supporters om eerst de wedstrijd Feijenoord - PSV te kijken en vervolgens aanwezig te zijn bij het afscheid van Thijs en Martine.