Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Aanpassing trainingsschema

Na een aantal trainingen is geconstateerd dat er enkele wijzigingen doorgevoerd moesten worden in het trainingsschema om de trainingsavonden nog gestroomlijnder te laten verlopen.

Het trainingsschema is inmiddels aangepast en gepubliceerd op de website. Zoals bekend geeft het trainingsschema inzicht door welk team er op welke specifieke dag getraind wordt en op welk veld de training plaats vindt.

Het ‘standaard schema’ zal standaard gevolgd worden. Wanneer de weersomstandigheden niet goed zijn zal het ‘slecht-weer schema’ (rood) worden ingezet en zal er niet getraind kunnen worden op veld 2.

Mocht het slecht-weer schema worden ingezet dan zal dit tijdig op de website kenbaar gemaakt worden door middel van de ‘trainingsschema’ button op de website. Daarnaast is het trainingsschema ook te vinden op de pagina’s ‘Jeugd’ en ‘Senioren’.