Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - ODC)

Op zondag 3 maart nam DSC 1 het op tegen ODC uit Boxtel. Dit maal was Huub Timmermans, speler  van DSC F2 de Pupil van de Week. Deze rechtsbenige rechtsbuiten wordt getraind door Raymond Leerintveld en zijn vader Leo Timmermans. Huub mist nooit een training en gaat altijd voorop in de strijd tijdens de wedstrijd.

Tijdens de wedstrijd van het eerste elftal heeft Huub erg genoten (en zijn trotse vader ook!). Vandaag is hij zelfs in zijn nieuwe tenue naar school gegaan en heeft daar uitgebreid mogen vertellen over zijn belevenissen gisteren. Voor Huub was het een dag die hij zich lang zal blijven herinneren.

Klik op de onderstaande links voor enkele foto`s van Huub gedurende de dag: