Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Helvoirt)

Op zondag 24 maart nam DSC 1 het op tegen Helvoirt. Dit maal was Thymo Nuy, speler  van DSC F3 de Pupil van de Week. Deze dynamische middenvelder wordt getraind door Ad van Hooft en zijn vader Richard Nuy. Thymo werkt altijd erg hard, trainingen mist hij zelden en is groot fan van Ajax.

Tijdens de wedstrijd van het eerste elftal heeft Thymo ondanks het koude weer erg genoten. Zondag avond ging hij moe maar voldaan naar bed. Thymo en zijn ouders willen DSC hartelijk bedanken voor de leuke dag.

Klik op de onderstaande links voor enkele foto`s van Thymo gedurende de dag: