Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - CHC)

Op zondag 2 december trad DSC 1 aan tegen de nieuwe koploper uit de 3e klasse CHC Dit keer was de 8 jarige Bram Tuppe van DSC F1 pupil van de week. Bram speelt nu voor het 3e seizoen bij DSC waar hij getraind wordt door Leon Pompen en Bjorn Maassen. Bram is een rechtsbenige al koppende middenvelder met spelinzicht, een goede conditie, veel snelheid en acties. Aan zijn schot en linkerbeen wordt tijdens de trainingen hard gewerkt. Naast voetballen speelt hij ook graag op Wii en zwemt hij, een echte sportieveling dus!

Ondanks dat DSC die middag met 1-0 verloor hebben Bram en zijn familie het bijzonder naar zijn hun zin gehad en willen daarom het bestuur, verzorgers en natuurlijk de spelers van DSC hartstikke bedanken voor deze onvergetelijke dag!

Klik op de onderstaande links voor enkele foto`s van Bram gedurende de dag: