Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Boxtel)

Op zondag 11 november trad DSC 1 aan tegen de koploper uit de 3e klasse Boxtel. Dit keer was de Pupil van de Week Rémon Beijer van de F2. Rémon speelt nu voor het 3e seizoen bij DSC en zijn trainers zijn erg tevreden over hem. Rémon is een rechtsbenige verdediger die moeilijk te passeren is en altijd voor het team werkt.

Rémon en zijn familie hebben het bijzonder naar hun zin gehad zowel voor, tijdens als na de wedstrijd die door DSC verdiend met 3-1 werd gewonnen. Zij willen daarom DSC, het bestuur, spelers en begeleiding van DSC 1 en de scheidsrechter hartelijk bedanken voor deze onvergetelijke dag.

Klik op de onderstaande links voor enkele foto`s van Rémon gedurende de dag: