Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Medisch Gezien (1)

DSC hecht veel waarde aan het voorkomen en het behandelen van blessures en wil daarom haar leden hierover ook zo goed mogelijk informeren. In de oktober editie van Scoren! zijn de eerste artikelen met het onderwerp ‘medisch’ gepubliceerd. Dit zijn de eerste van een reeks artikelen die met elkaar te maken hebben. Onderwerpen zoals gedrag, sportuitrusting, persoonlijke bescherming, training en sportmedisch vullen elkaar aan en geven een totaalbeeld van het "Voorkomen van blessures bij Voetbal".

Om zoveel mogelijk leden hiervan bewust te maken zullen deze artikelen middels de vaste rubriek ‘Medisch Gezien’ ook op de website worden gepubliceerd.

Medisch Gezien (1)