Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | DSC 50 Jaar (1)

DSC is een voetbalvereniging met een rijke historie welke terug gaat tot in de begin jaren ’30. Een aantal jaar geleden is er getracht om een puur historische weerslag te geven van de periode 1932 – 1982. Dit is gedaan in de vorm van het jubileumboek Hup Drieleke ‘kroniek van 50 jaar driels voetbal’. Nu dit boek ook digitaal beschikbaar is willen we middels deze rubriek de leden van DSC en alle andere geinteresseerden een kijkje geven in het verleden van onze vereniging.

De komende periode zullen er met regelmaat hoofdstukken worden gepubliceerd op de website. Dit maal starten we met het voorwoord, de inhoudsopgave en hoofdstuk 1, ‘van fabrieksploeg tot dorpsvereniging’.

Voorwoord & Inhoudsopgave
Hoofdstuk 1 'Van fabrieksploeg tot dorpsvereniging'