Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

Van Herwaarden Accountants

Uitslagen

Uitslagen voor Zaterdag 21 Oktober 2017
OefenDSC JO19-1-Baronie JO19-2n.b.
CompetitieDSC JO17-3-Ophemert JO17-1n.b.
OefenMVV '58 MO15-1-DSC MO15-1n.b.
CompetitieMaliskamp JO13-2-DSC JO13-4n.b.
BekerST Alem/RKVSC JO11-1-DSC JO11-4n.b.
BekerDSC JO10-1-OJC ROSMALEN JO10-3n.b.
BekerDSC JO9-1-Nivo Sparta JO9-1n.b.
OefenDSC JO8-1-GVV '63 JO8-1n.b.
BekerOJC ROSMALEN JO8-4-DSC JO8-2n.b.
CompetitieDSC JO8-3-ZIGO JO8-1n.b.
Uitslagen voor Woensdag 18 Oktober 2017
OefenDSC JO13-2-Berghem Sport JO12-12-1
Uitslagen voor Zondag 15 Oktober 2017
CompetitieDSC 1-SCI 10-4
CompetitieDSC 2-OJC ROSMALEN 54-3
CompetitieOSC'45 3-DSC 36-2
CompetitieHaarsteeg 5-DSC 42-4
CompetitieDSC 5-SCZ 37-1
CompetitieOJC ROSMALEN 12-DSC 64-2
CompetitieRKKSV VE1-DSC VE12-14
OefenDSC VR1-DSS'14 VR15-0
Uitslagen voor Zaterdag 14 Oktober 2017
CompetitieDSC JO19-2-RKTVC JO19-30-6
CompetitieZwaluw VFC JO17-3-DSC JO17-21-1
OefenDSC JO17-3-UDI '19 JO17-42-9
CompetitieDen Dungen JO15-1-DSC JO15-14-0
CompetitieDSC JO15-2-Nieuwkuijk JO15-11-0
CompetitieDSC JO15-3-Best Vooruit JO15-51-3
CompetitieDSC JO15-4-BVV/Timmermans Infra JO15-32-12
CompetitieOJC ROSMALEN MO19-1-DSC MO19-13-1
CompetitieDSC MO15-2-Wilhelmina MO15-10-2
CompetitieDSC JO13-2-TEC JO13-15-6
CompetitieDSC JO13-3-BZS JO13-20-9
CompetitieDSC JO11-1-Haaften JO11-10-8
CompetitieHedel JO11-1-DSC JO11-27-0
CompetitieDSC JO11-3-Emplina JO11-60-12
CompetitieODC JO11-4-DSC JO11-511-0
CompetitieDSC JO10-1-Emplina JO10-16-1
CompetitieDSC JO9-2G-RKDVC JO9-2n.b.
CompetitieDSC JO9-3G-Teisterbanders JO9-3Gn.b.
CompetitieDSC JO8-1-Emplina JO8-2n.b.
CompetitieRhelico JO8-1-DSC JO8-2n.b.
CompetitieWere Di JO8-4-DSC JO8-3n.b.
CompetitieRKDVC MO13-1-DSC MO13-11-2
CompetitieDSC MO11-1-OJC ROSMALEN MO11-10-6
Uitslagen voor Woensdag 11 Oktober 2017
OefenDSC MO11-1-Emplina MO11-11-11
Uitslagen voor Maandag 09 Oktober 2017
OefenDSC JO15-1-Altena JO15-1n.b.
Uitslagen voor Zondag 08 Oktober 2017
CompetitieBuren 1-DSC 13-1
CompetitieAlem 2-DSC 22-1
CompetitieDSC 4-Vlijmense Boys 45-3
CompetitieGVV 3-DSC 50-3
CompetitieDSC 6-Hedel 40-3
CompetitieDSC VE1-BVV/Timmermans Infra VE110-0
CompetitieHaarsteeg VR1-DSC VR11-7
Uitslagen voor Zaterdag 07 Oktober 2017
OefenDSC JO19-1-DESK JO19-11-0
CompetitieNivo Sparta JO19-3-DSC JO19-24-3
CompetitieAltena JO17-1-DSC JO17-14-0
CompetitieDSC JO17-2-Wilhelmina'26 JO17-12-3
CompetitieDSC JO15-1-SV BLC JO15-10-1
CompetitieBMC JO15-2-DSC JO15-20-0
CompetitieFC Engelen JO15-2-DSC JO15-310-0
CompetitieJan van Arckel JO15-2-DSC JO15-410-1
CompetitieDSC MO15-1-Zwaluw VFC MO15-13-1
CompetitieSt Mich.Gestel MO15-1-DSC MO15-21-1
CompetitieDSC JO13-1-Tricht JO13-11-3
CompetitieEmplina JO13-2-DSC JO13-23-3
CompetitieST RKDSV / EDN '56 JO13-2-DSC JO13-35-3
CompetitieTeisterbanders JO11-1-DSC JO11-13-3
CompetitieDSC JO11-2-Achilles Veen JO11-10-6
CompetitieHedel JO11-2-DSC JO11-38-1
CompetitieDSC JO11-4-Kerkwijk JO11-26-4
CompetitieDSC JO11-5-WSC JO11-50-18
CompetitieFC Engelen JO10-1-DSC JO10-13-5
CompetitieDSC JO9-1-GJS JO9-15-1
CompetitieZwaluw VFC JO9-3-DSC JO9-2G5-4
CompetitieASH JO9-1-DSC JO9-3G1-3
CompetitieWilhelmina JO8-2-DSC JO8-17-7
CompetitieDSC JO8-2-Tricht JO8-118-0
CompetitieDSC JO8-3-Taxandria JO8-11-18
CompetitieDSC MO13-1-Nieuwkuijk MO13-16-1
CompetitieBergeijk MO11-1-DSC MO11-18-1
Uitslagen voor Woensdag 04 Oktober 2017
OefenDSC JO19-1-LRC JO19-11-4
OefenDSC JO10-1-Sleeuwijk JO11-10-3
Uitslagen voor Dinsdag 03 Oktober 2017
OefenDSC 2-RKKSV 25-0
Uitslagen voor Zondag 01 Oktober 2017
CompetitieDSC 1-CHC 12-4
CompetitieDSC 2-Beesd 21-0
CompetitieOJC ROSMALEN 6-DSC 32-2
CompetitieDSC 4-Boxtel 33-5
CompetitieDSC 5-OJC ROSMALEN 7afgelast
CompetitieDSC 6-SV BLC 30-9
CompetitieDen Dungen VE1-DSC VE110-5
CompetitieDSC VR1-Emplina VR13-4
Uitslagen voor Zaterdag 30 September 2017
CompetitieRKTVC JO19-1-DSC JO19-11-3
CompetitieDSC JO19-2-DSS'14 JO19-11-7
CompetitieRKTVC JO17-1-DSC JO17-13-1
CompetitieDSC JO17-2-RKDVC JO17-31-0
CompetitieDSC JO17-3-Teisterbanders JO17-21-0
CompetitieODC JO15-1-DSC JO15-14-2
CompetitieDSC JO15-2-Hedel JO15-11-2
CompetitieDSC JO15-3-BVV/Timmermans Infra JO15-2n.b.
CompetitieDSC JO15-4-Wilhelmina JO15-50-3
CompetitieBaronie MO19-1-DSC MO19-12-1
CompetitieHRC'14 MO15-1-DSC MO15-13-0
CompetitieDSC MO15-2-Wilhelmina'26 MO15-10-1
CompetitieTheole JO13-2-DSC JO13-12-5
CompetitieDSC JO13-2-SCI JO13-11-12
CompetitieDSC JO13-3-MVV'58 JO13-32-5
CompetitieNivo Sparta JO13-4-DSC JO13-45-0
CompetitieTheole JO11-2-DSC JO11-14-1
CompetitieDSC JO11-2-OJC ROSMALEN JO11-30-6
CompetitieWell JO11-1-DSC JO11-313-4
CompetitieDSC JO11-4-SC Elshout JO11-22-2
CompetitieBoxtel JO11-4-DSC JO11-510-1
CompetitieDSC JO10-1-GJS JO10-16-1
CompetitieRKTVC JO9-2-DSC JO9-14-2
CompetitieTGG JO9-1-DSC JO9-2G4-4
CompetitieDSC JO9-3G-ST Alem/RKVSC JO9-12-12
CompetitieODC JO8-1-DSC JO8-110-3
CompetitieHerovina JO8-1-DSC JO8-22-5
CompetitieDSC JO8-3-SV BLC JO8-20-18
CompetitieNEO'25 MO13-1-DSC MO13-11-2
CompetitieDSC MO11-1-Nivo Sparta MO11-11-6