Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema (pagina 2)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

Van Herwaarden Accountants

Wedstrijdprogramma

Programma voor Zaterdag 24 Februari 2018
14:30BVV/Timmermans Infra JO19-1-DSC JO19-1Competitie
14:45OJC ROSMALEN JO19-5-DSC JO19-2Afgelast!
14:45Ojc Rosmalen JO17-3-DSC JO17-1Oefen
15:15DSC JO17-2-Den Dungen JO17-2Afgelast!
13:00DSS'14 JO17-1-DSC JO17-3Afgelast!
13:00OJC ROSMALEN JO15-2-DSC JO15-1Competitie
13:00BVV/Timmermans Infra JO15-1-DSC JO15-2Afgelast!
13:00Wadenoijen JO15-1G-DSC JO15-3Afgelast!
13:00OJC ROSMALEN JO15-9-DSC JO15-4Afgelast!
15:15DSC MO19-1-Zwaluw VFC MO19-1Afgelast!
13:00DSC MO15-1-RKsv RCD MO15-1Afgelast!
11:30DSC MO15-2-BZS MO15-1Afgelast!
11:30DSC JO13-1-Den Dungen JO13-1Afgelast!
11:30DSC JO13-3-RKDVC JO13-5Afgelast!
10:00DSC JO11-4-OJC ROSMALEN JO11-8Afgelast!
09:45Emplina JO10-1-DSC JO10-1Afgelast!
10:15Wilhelmina JO10-4-DSC JO10-2Afgelast!
08:45DSC JO9-1-Wilhelmina'26 JO9-1Afgelast!
10:30Vlijmense Boys JO9-1-DSC JO9-2GAfgelast!
08:45DSC JO9-3G-FC Engelen JO9-4Afgelast!
09:30Well JO8-1-DSC JO8-1Afgelast!
08:30Unitas JO8-2-DSC JO8-2Afgelast!
08:45DSC JO8-3-MVV'58 JO8-2Afgelast!
11:30DSC JO12-1-FC Tilburg JO12-1Afgelast!
10:00Nivo Sparta MO13-1-DSC MO13-1Afgelast!
09:45SV BLC MO11-1-DSC MO11-1Afgelast!
Programma voor Zondag 25 Februari 2018
14:00SCI 1-DSC 1Competitie
12:30OJC ROSMALEN 5-DSC 2Competitie
12:00DSC 3-OSC'45 3Afgelast!
12:00DSC 4-Haarsteeg 5Afgelast!
12:00SCZ 3-DSC 5Afgelast!
10:00DSC 6-OJC ROSMALEN 12Afgelast!
10:00DSC VE1-RKKSV VE1Afgelast!
Programma voor Zaterdag 03 Maart 2018
15:15DSC JO19-1-Taxandria JO19-1Competitie
15:15DSC JO19-2-Tricht JO19-2Competitie
12:00Roda Boys/Bommelerwaard JO17-1-DSC JO17-1Competitie
13:00OJC ROSMALEN JO17-5-DSC JO17-2Competitie
15:15DSC JO17-3-Hedel JO17-2Competitie
13:05DSC JO15-1-Den Dungen JO15-1Competitie
13:00DSC JO15-2-Wilhelmina JO15-3Competitie
13:00DSC JO15-3-BZS JO15-2Competitie
11:30DSC JO15-4-Jan van Arckel JO15-1Competitie
13:30Wadenoijen MO19-1-DSC MO19-1Competitie
10:30Ophemert MO15-1-DSC MO15-2Competitie
11:15RKDVC JO13-4-DSC JO13-3Competitie
09:30TEC JO11-3-DSC JO11-3Competitie
09:00WNC JO11-2G-DSC JO11-5Competitie
10:00DSC JO10-1-SV BLC JO10-1Competitie
10:00DSC JO10-2-Zwaluw VFC JO10-6Competitie
09:00TGG JO9-1-DSC JO9-1Competitie
08:45DSC JO9-2G-OSC'45 JO9-1Competitie
09:00Jan van Arckel JO9-2-DSC JO9-3GCompetitie
08:45DSC JO8-2-Unitas JO8-1Competitie
08:45Wilhelmina JO8-5-DSC JO8-3Competitie
10:00Nivo Sparta JO12-1-DSC JO12-1Competitie
11:30DSC MO13-1-OJC ROSMALEN MO13-3Competitie
10:00DSC MO11-1-OJC ROSMALEN MO11-4Competitie
Programma voor Zondag 04 Maart 2018
14:30DSC 1-Buren 1Competitie
12:00DSC 2-Alem 2Competitie
10:00Sint Michielsgestel 3-DSC 3Competitie
12:00Vlijmense Boys 4-DSC 4Competitie
12:00DSC 5-GVV 3Competitie
11:00Hedel 4-DSC 6Competitie
10:30BVV/Timmermans Infra VE1-DSC VE1Competitie
10:00DSC VR1-Haarsteeg VR1Competitie
Programma voor Zaterdag 10 Maart 2018
14:30SVSSS JO19-1-DSC JO19-1Competitie
12:00WNC JO19-1-DSC JO19-2Competitie
15:15DSC JO17-1-Theole JO17-2Competitie
15:15DSC JO17-2-Wilhelmina JO17-2Competitie
13:00Den Dungen JO17-3-DSC JO17-3Competitie
12:45Taxandria JO15-1-DSC JO15-1Competitie
13:00BMC JO15-2-DSC JO15-2Competitie
12:00Ophemert JO15-1-DSC JO15-3Competitie
13:00HRC'14 JO15-1-DSC JO15-4Competitie
15:15DSC MO19-1-Vorstenbossche Boys MO19-1Competitie
13:00DSC MO15-1-SC Everstein MO15-1Competitie
13:00DSC MO15-2-OJC ROSMALEN MO15-5Competitie
11:30DSC JO13-1-RFC JO13-1Competitie
11:30DSC JO13-3-BVV/Timmermans Infra JO13-3Competitie
10:00DSC JO11-1-HRC'14 JO11-1GCompetitie
10:00DSC JO11-3-SJO/BZC'14 JO11-2Competitie
10:00DSC JO11-4-Wilhelmina JO11-5Competitie
10:00DSC JO11-5-Kerkwijk JO11-3Competitie
10:00Sliedrecht JO10-1-DSC JO10-1Competitie
09:00Maliskamp JO10-2-DSC JO10-2Competitie
08:45DSC JO9-1-DSC JO9-2GCompetitie
08:45DSC JO9-3G-OSC'45 JO9-2Competitie
09:00Hedel JO8-1-DSC JO8-1Competitie
09:30Well JO8-1-DSC JO8-2Competitie
08:45DSC JO8-3-GVV JO8-1Competitie
11:30DSC JO12-1-Jong Brabant JO12-1Competitie
13:00Uno Animo MO13-2-DSC MO13-1Competitie
09:00Sint Michielsgestel MO11-2-DSC MO11-1Competitie
Programma voor Zondag 11 Maart 2018
14:30Teisterbanders 1-DSC 1Competitie
12:00BMC 3-DSC 2Competitie
09:45BMC 4-DSC 3Competitie
12:00DSC 4-RKTVC 6Competitie
12:00DSC 5-HRC'14 3Competitie
12:00DSC 6-Wilhelmina 10Competitie
10:00DSC VE1-CHC VE1Competitie
10:00Wilhelmina VR2-DSC VR1Competitie
Programma voor Donderdag 15 Maart 2018
18:45Hedel JO11-2-DSC JO11-4Competitie
Programma voor Zaterdag 17 Maart 2018
15:15DSC JO19-1-Haarsteeg JO19-1Competitie
15:15DSC JO19-2-Haaften JO19-1Competitie
12:15Vuren JO17-1-DSC JO17-1Competitie
15:00FC Engelen JO17-2-DSC JO17-2Competitie
15:15DSC JO17-3-BZS JO17-3Competitie
13:00DSC JO15-1-Helvoirt JO15-1Competitie
13:00DSC JO15-2-ODC JO15-2Competitie
13:00DSC JO15-3-Buren JO15-2GCompetitie
11:30DSC JO15-4-Haaften JO15-1Competitie
15:00Rood Wit'62 MO19-1-DSC MO19-1Competitie
10:30Heukelum MO15-1-DSC MO15-1Competitie
10:30Nivo Sparta MO15-1-DSC MO15-2Competitie
10:15RKTVC JO13-1-DSC JO13-1Competitie
11:15Den Dungen JO13-2-DSC JO13-3Competitie
11:30Rhelico JO11-1-DSC JO11-1Competitie
10:00GRC-14 JO11-2-DSC JO11-3Competitie
09:45Emplina JO11-7-DSC JO11-4Competitie
10:00MEC'07 JO11-3G-DSC JO11-5Competitie
10:00DSC JO10-1-Zwaluw VFC JO10-1Competitie
10:00DSC JO10-2-Haarsteeg JO10-2Competitie
08:45RKTVC JO9-2-DSC JO9-1Competitie
08:45DSC JO9-2G-Hedel JO9-1Competitie
08:30Emplina JO9-4-DSC JO9-3GCompetitie
08:45DSC JO8-1-GRC-14 JO8-1Competitie
08:45DSC JO8-2-Rhelico JO8-1Competitie
08:30GVV'63 JO8-3G-DSC JO8-3Competitie
11:30Haarsteeg JO12-1-DSC JO12-1Competitie
11:30DSC MO13-1-SV BLC MO13-1Competitie
10:00DSC MO11-1-Maliskamp MO11-1Competitie